• en
  • pl
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!!!
Grudzień 29, 2016
Pierwsze spotkanie młodziezowej grupy Hangar – 12.01.2017
Styczeń 10, 2017

W styczniu odbędą się pierwsze spotkania dwóch nowych grup: dla rodziców osób LGBT+ oraz grupa samorozwoju HANGAR

Więcej informacji o wsparciu, które można uzyskać w Centrum Stonewall, znajdziecie tutaj: http://grupa-stonewall.pl/pomoc/

——————————————–

GRUPA SAMOROZWOJU HANGAR
Grupa przeznaczona dla młodzieży LGBT+ (od 16 roku życia). Jest przestrzenią, w której każda osoba ma okazję poczuć się ważna i słuchana. Jak mówią pomysłodawczynie grupy, „pragniemy aby nasze spotkania stały się źródłem inspiracji płynących z tego, co w nas podobne i różne. Sesje mają formę otwartą, tzn. że poruszamy tematy oraz realizujemy aktywności zaproponowane przez społeczność grupy HANGAR, co umożliwia rozwijanie własnego potencjału”.

| Spotkania: Czwartki, godz 18:00-19:30 / Pierwsze spotkanie 12 stycznia 2017r.

——————————————–

GRUPA SPOTKANIOWA DLA RODZICÓW OSÓB LGBT+
Grupa o charakterze otwartym, stworzona z myślą o rodzicach przeżywających trudności w związku z tożsamością seksualną swoich dorastających i dorosłych dzieci. Spotkania stanowią okazję do tego, aby w bezpiecznej i dyskretnej atmosferze podzielić się swoimi przeżyciami, opowiedzieć i posłuchać o trudnościach innych rodziców oraz sposobach wzmocnienia lub odbudowy relacji rodzinnych. Grupa skupia również rodziców akceptujących drogę życiową swojego dziecka, gotowych podzielić się swoim doświadczeniem i historią.

| Spotkania: Trzecia lub czwarta sobota miesiąca, 16:00 (każde spotkanie trwa 3h) / Pierwsze spotkanie 28 stycznia 2017r.

Save