• en
  • pl

Media o nas

Kobieta NIE/ Heteronormatywna – w Medium Publicznym

Sierpień 12, 2016
Kobieta NIE/ Heteronormatywna – w Medium Publicznym

Kobieta NIE/Heteronormatywna – z Katarzyną Górną o randkowaniu kiedyś i dziś rozmawia Damski Tandem Twórczy (Agnieszka Małgowska & Monika Rak).

Posłuchaj audycji z naszym udziałem…

Biuro matrymonialne Queer – W Replice

Maj 24, 2013
Biuro matrymonialne Queer – W Replice

Biuro Matrymonialne Queer – to nie kolejny portal, na którym szuka się szybkich randek, lecz fachowa pomoc dla tych, którzy chcą znaleźć drugą połowę i szukają trwałej relacji. Artykuł Wojciecha Kowalika.

Nie jesteśmy już niewidzialni – w wiadomosciach24.pl

Maj 13, 2013
Nie jesteśmy już niewidzialni – w wiadomosciach24.pl

O tym, czy homoseksualiści piją wino i mają kaca oraz jak wygląda praca tęczowej swatki w dobie portali randkowych, z Katarzyną Górną, właścicielką pierwszego w Polsce biura matrymonialnego LGBT rozmawia Mirka Wakulik.

Czytaj dalej…

Biuro Matrymonialne Queer w audycji Lepiej późno niż wcale – w TOK FM

Luty 17, 2013

Biuro Matrymonialne QueerO poszukiwaniu miłości poprzez Biuro Matrymonialne Queer z Katarzyną Górną rozmawia Katarzyna Szustow.

Posłuchaj wywiadu…

Biuro Matrymonialne Queer dla gejów i lesbijek – Dzień Dobry TVN

Grudzień 13, 2012

Biuro Matrymonialne QueerCzym różni się to biuro matrymonialne od istniejących od wielu lat portali randkowych, gdzie mogą się spotkać osoby o odmiennej orientacji? Dlaczego to biuro nie wysyła zdjęć swoim klientom przed spotkaniem? O co pytani są klieci biura dla gejów i lesbijek? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Katarzynę Górną, współwłaścicielkę biura matrymonialnego dla osób homoseksualnych i posła Ruchu Palikota Roberta Biedronia. – Ta nasza wspólnota gejowsko-lesbijska czy biseksualna jest olbrzymia w Polsce. To są dwa miliony osób i one też szukają miłości – mówił w Dzień Dobry TVN poseł Biedroń.

Obejrzyj wywiad i reportaż…

Biuro Matrymonialne Queer dla gejów i lesbijek – pierwszy oddział w Warszawie – w natemat.pl

Grudzień 3, 2012

Dwie panie od dawna myślały o założeniu biura dla osób nieheteroseksualnych. – Pomysł na stworzenie takiego miejsca miałyśmy w głowie od kilku lat. Chcemy być alternatywą dla różnego rodzaju portali randkowych – tłumaczy Górna. Tych ostatni w sieci nie brakuje, a samo środowisko LGBT bardzo chętnie z nich korzysta. – Nie wiem czy biuro jest lepsze od portali. Jest po prostu inne, indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Zgłaszają się do nas ludzie, którzy mają już dosyć portali randkowych. Spalili się na tego typu znajomościach. Tacy którzy szukają stałego partnera, a nie szybkiej randki. – mówi Górna.

Czytaj dalej…